قوانین و مقررات

گروه حقوقی و توسعه کسب و کار پرسیکا به عنوان شرکت استارتاپ حقوقی کار خود را از سال 1401 بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران آغاز نموده و در حوزه خدمات حقوقی مشغول به فعالیت می‌باشد.

علاوه بر آن این شرکت نوپا به تسهیل کسب و کارها از نقطه نظر حقوقی مساعدت‌های لازم را انجام می‌دهد. بر اساس اصول حقوقی هر نوع عقد در این شرکت استارتاپ مکتوب و مستند بوده و امورات قضایی محوله از سوی مشتریان یا موکلان تنها با عقد قرارداد با وکلا امکان پذیر است. البته این سایت فقط این امور را تسهیل می‌کند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال عقد وکالت وکیل و موکل ندارد.

یکی از نکات جالب این سایت عدم پیش‌بینی پیش پرداخت در چارچوب حق الوکاله می‌باشد و درگاه پرداختی نیز برای این منظور لحاظ و پیش بینی نشده است. بنابراین این موضوع می‌تواند نقطه اطمینان بخشی برای مشتریان باشد چراکه نشان دهنده انگیزه ارائه خدمات و در اولویت بودن حقوق مشتریان بدون توجه به مسائل مالی می‌باشد و این موضوع می‌تواند اعتماد مشتریان را جلب نماید.

کاری که این شرکت انجام می‌دهد، شناسایی و معرفی وکلای متخصص و با سابقه در حوزه های مختلف حقوق من جمله سرمایه گذاری، بازرگانی، مهاجرتی، کیفری، مالیاتی، ثبت شرکت، مشاوره و معاضدت قضایی، قرارداد ها، آموزش حقوق و … می‌باشد. به همین منظور در حوزه فعالیت های این شرکت دپارتمان هایی در نظر گرفته شده است که با تفکیک وظایف و فعالیت‌ها می‌کوشد خدمات تخصصی حقوقی را در بهترین وجه ممکن به سرانجام برساند. 

این دپارتمان‌ها عبارت اند از:
دپارتمان تخصصی کسب و کار، دپارتمان اجرای اسناد تجاری، دپارتمان داوری، دپارتمان وکالت دعاوی در مراجع قضایی، دپارتمان ثبت شرکت، دپارتمان مهاجرتی، دپارتمان بازرگانی، مشاوره حقوقی پرسیکا، دپارتمان قراردادها و نوشته‌های حقوقی، دپارتمان آموزشی.